Pokazy pieczenia chleba oraz warsztaty plenerowe

 
Pokazy pieczenia chleba

Stół chlebowy, na którym wygniatane jest ciasto na chleb

Plenerowa piekarnia Artura Chlebka Ziemackiego
Jeżeli chcesz aby nasi piekarze wypiekli chleb na Twojej imprezie to zadzwoń lub napisz e-mail

+48 502 245 701, biuro@chleb.org

Artur CHLEBEK Ziemacki

Mistrz Piekarz, Pieczenie chleba

Pokazy pieczenia chleba i ten warsztat oraz cały jego scenariusz ma za zadanie pokazać, że wypiek chleba jest czymś bardzo przyjemnym i przy odrobinie pracy możemy spędzić czas bardzo przyjemnie, pożytecznie a także zrobić niespodziankę naszym bliskim…

Możliwość smakowania cieplutkiego pieczywa, kojarzy nam się często z wizytami u babci lub wypiekami naszych Kochanych Mam.

Piec, w którym będą wypiekane chleby jest specjalistyczny i przeznaczony do tego rodzaju pracy. Jego atutami są płyty szamotowe, które powodują, że chleb jest smaczniejszy oraz ma bardziej chrupką skórkę.

Niewątpliwą jego najlepszą stroną jest jego mobilność i możliwość zamontowania go w każdych warunkach a także to że jest piecem gazowym i działa w oparciu o butle gazowe, które zabezpieczamy we własnym zakresie.

Każdy z uczestników wykona własnoręcznie pachnący bochenek chleba, który będzie mógł zabrać do domu. Chleb będzie wypiekany w mobilnym piecu, który jesteśmy ustawić w każdym miejscu. Wypiek naszego chleba jest nie zależny i nie wymaga podłączania go pod żadną instalację ani gazową, wodną czy elektryczną.

Zapytaj o ofertę

Przygotujemy dla Ciebie pokaz pieczenia chleba lub warsztat chlebowy.

Warsztaty robienia chleba

Od rozpoczęcia imprezy i cyklicznie będą odbywały się warsztaty podczas, których każdy uczestnik skomponuje smak swojego chleba, własnoręcznie wygniecie ciasto i uformuje własny bochenek chleba. Będą odbywały się pokazy pieczenia chleba Dodatki, które uczestnicy będą mieli do wyboru to pestki dyni i słonecznika, cebulkę oraz czosnek, śliwkę, rodzynki a także warmiński miód. Oprócz tych dodatków będą mogli skorzystać z ziół tj. bazylia, cynamon i oregano.

Pokazy pieczenia chleba uczestnicy wyrabiają chleb

Uczestnicy warsztatów wyrabiają własny chleb

Degustacja

Każdy kto będzie chciał spróbować naszego chleba lub chałeczki będzie częstowany przez cały czas trwania imprezy. Chleby i bułki drożdżowe będą krojone a następnie wykładane w wiklinowych koszyczkach do degustacji.

Degutacja w trakcie pokazów pieczenia chleba

Świeżo wypieczony chleb zawsze jest krojony do degustacji

Pokazy pieczenia chleba i nasza praca

Przyjedziemy do Państwa około 5 godzin przed rozpoczęciem imprezy i przygotujemy całą naszą piknikową piekarnię. Głównym elementem przygotowań będzie wyrobienie ciasta na chleb oraz chałki drożdżowe dla dzieci tak aby pierwsze pieczywo pojawiło się od razu na rozpoczęcie imprezy. Zapach chleba będzie unosił się od rozpoczęcia do zakończenia naszej pracy.
Przez całą Państwa imprezę będziemy robili pokazy przygotowania ciasta i pokazy pieczenia chleba a dla chętnych uczestników warsztaty chlebowe. Podczas warsztatów uczestnicy wykonają własnoręcznie bochen chleba, który zabiorą do domu.

Grupy warsztatowe biorące udział w pokazach pieczenia chleba

Duże grupy warsztatowe przygotowują swoje bochny chleba

Zawsze przygotowani i zaopatrzeni

Warsztaty oraz pokazy, które przygotowaliśmy dla Państwa wymagają przygotowania oraz dużej ilości materiałów i surowców. Jesteśmy przygotowani tak aby przez cały czas trwania Państwa imprezy nasza plenerowa piekarnia mogła wypiekać chleb i aby uczestnicy warsztatów dynamicznie korzystali z naszego pawilonu.

Pokazy pieczenia chleba w plenerowej piekarni

W pełni przygotowana nasza piekarnia plenerowa

Przywieziemy na pokaz

 • mobilny i specjalistyczny piec chlebowy – gazowy,
 • pawilon/namiot – 10m x 5m,
 • duży stół do pokazów i warsztatów,
 • materiały – misy, łyżki, foremki, itp,
 • surowce i dodatki – mąkę, słonecznik, dynię, czosnek, cebulę, śliwki, rodzynki, itd,
 • nagłośnienie z mikrofonem nagłownym do prowadzenia warsztatów,
 • całość będzie obsługiwana przez trzy osoby ubrane na biało – piekarza i dwóch pomocników,
Składniki na pokazy pieczenia chleba

Lista składników i dodatków, które przywozimy na pokazy pieczenia chleba jest bardzo długa

Czego potrzebujemy

 • miejsca o wymiarach 10m x 5m,
 • dostępu do wody w celu napełnienia naszych pojemników,
 • dostępu do prądu do podłączenia dwóch czajników bezprzewodowych – 230V/20A
 • trzech minutowych wejść scenicznych w celu zaproszenia na warsztaty, konsumpcję oraz przybliżenia idei mobilnego wypieku chleba
Plenerowa piekarnia pod dużym namiotem

Nasz duży namiot pomieści duże grupy na warsztaty pieczenia chleba

Nasz chleb i nasze pokazy pieczenia chleba

Kształt chleba oraz dodatki, które stosujemy zależą od uczestników. Na każdym warsztacie ustala się z uczestnikami to czy chleby mają ze słonecznikiem, oliwkami, twarogiem czy śliwkami i miodem. Tak samo z kształtem chleba, czy ma być okrągły, owalny a może blaszkowy.

Bochenki wypieczone podczas pokazów pieczenia chleba

Kształt oraz smak zależny wyłącznie od Państwa życzenia

Piekarska Ekipa 🙂

Drodzy Państwo, Wasza impreza jest w najlepszych rękach. Pracujemy już wiele lat i dla wielu klientów dlatego mamy bogate doświadczenie i jesteśmy przygotowani na wszystko. Nasze pokazy pieczenia chleba spodobają się Państwu, a najważniejsze jest to, że nasz chleb zawsze smakuje dla wszystkich, którzy go tylko spróbują.

Pokazy pieczenia chleba z naszym team'em chlebowym

Nasz team chlebowy jest do Państwa dyspozycji